LiL G ft Fortuna & Kmc — Eja Me Shiko (Official Audio)

LiL G ft Fortuna & Kmc — Eja Me Shiko (Official Audio)

[ad_1] LiL G ft Fortuna & Kmc — Eja Me Shiko (Official Audio)

Follow LiL G THUG

The official YouTube channel of artist LiL G. Subscribe for the latest music videos, performances, and more.

LiL G

Diten qe ti ike Me bene te ndihem pesimist
Per ty vetem suksesi Ishte linje e dashuris
U zhyta ne oqean Per ato sy imposibell
Doja ti fitoja Qe ti ktheja ne posibell
Po mundohem te zgjohem Dhe te kthehem ralitet
Shpesh her dal na vetja Per kte ndjenj te vobekt
Serjozisht e kam Plot vajza i kam per mas
Asnjeres prej tyre Nuk mund ti japi shkas

Fortuna

Suksesin une e mora Tash i kam senet okej
Ti ike me le ne vetmi Po prap ti nuk ke faj
Kam bo shume gabim Jeten tene kam gerdit
Ti me shtine mee bo Dhe ti ke qen veri shit
Me fal per fjalorin Qe po flas pak banal
E ka fajin anglishtja E ka fajin albanian
Na ka ra ky virus Per me bo vetem hite
Na jena te paret ne kte vend Jena mbret per shume vite

Ref

Eja me shiko njher se sa jam rrit
Eja te te shoh njher nga aparenca
Me ka mar malli u lodha duke prit
Se me ty zemer kam shume kofidenca
Une e hapi deren dhe ti deren e mbyll
Nuk e di o zemer une kam shume emocjon
Do bej zemren gur me ty do jem gjithmon
Se ti je ajo ndjenj qe me frymezon

Kmc

A thu ti ke turp Se une ndoshta jam rrepist
A thu ti ke turp Se dikush ta ben me gisht
A thu te ka mashtru shoqja Per mu te gjorin
Kush eshte kjo zonjush A A A A
Ti ndoshta je martu Dhe i bon burrit yzmet
Sa shume ke gabu Veten tene e ke myt
Kujtoj dhe njher Ate nate ne airoport
Kur ike e me the pritem Se do vi prap [ad_2]

7 комментариев

 1. 2019 vec tek kjo keng e gjen veten …

 2. super

 3. Sa me par lali ne muzik

 4. EJA ME SHIKO NJER HER SA SA JAM RRIT ,,,,,EJA TE TE SHOH NJER NGA APARENCAT ,,, FIKSMMM

 5. super

 6. Super
  A thu ti ke turp Se une ndoshta jam rrepist
  A thu ti ke turp Se dikush ta ben me gisht
  A thu te ka mashtru shoqja Per mu te gjorin
  Kush eshte kjo zonjush A A A A
  Ti ndoshta je martu Dhe i bon burrit yzmet
  Sa shume ke gabu Veten tene e ke myt
  Kujtoj dhe njher Ate nate ne airoport
  Kur ike e me the pritem Se do vi prap

Leave a Reply