Shiko

LiL G ft Fortuna & Kmc — Eja Me Shiko (Official Audio)

[ad_1] LiL G ft Fortuna & Kmc — Eja Me Shiko (Official Audio) Follow LiL G THUG The official YouTube channel of artist LiL G. Subscribe for the latest music videos, performances, and more. LiL G Diten qe ti ike Me bene te ndihem pesimist Per ty vetem suksesi Ishte linje e dashuris U zhyta ne oqean Per ato sy imposibell Doja ti fitoja Qe ti ktheja ne posibell Po mundohem te zgjohem Dhe t...[Read More]